All Products
Keywords [ stainless steel coil ] match 336 Products.
Ppgi Hot Dip Hot Dip Galvanized Steel Sheet 8mm 6mm Gi Sheet Coil
| Product Name: | Galvanized Steel Coil |
|---|---|
| Standard: | ASTM,AISI,JIS,GB, DIN,EN |
| Type: | Hot-dip Galvanized |
Spring 201 Stainless Steel Strips Brush 304 316 310 202 6mm-650mm
| Quality: | Spring Polished Stainless Steel Strips Brush 304 316 310 202 With Large Stock |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Grade: | 300 Series |
Unequal SS 304 C Channel GB GB JIS ERW Stainless Steel Profile 50x37mm
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Shape: | U Channel |
100-2500mm 304 310S 316 321 430 Stainless Steel Sheet And Plate 304 Sstainless Steel Sheet Metal 1/4 Inch
| Type: | AISI 304 310S 316 321 430 Stainless Steel Metal Plates 304 Sstainless Steel Sheet Metal 1/4 Inch |
|---|---|
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
| Grade: | 300 Series |
PVD coated stainless steel coil
| Grade: | 200/300/400 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Length: | Customized By Customer |
10 X 3/4 12x12 16 Gauge Brushed 304 Stainless Coil Hot Rolled 4x8 8-3000mm
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
| Standard: | ASTM |
Z275 Z276 PPGI Coil DX51D Pre Painted Steel Anti Corrosion
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | Galvanized Steel Coil |
| Type: | Steel Coil, Color Coated Steel Sheet |
CGCH Pre Painted Galvanized Coil 1500mm Ppgi Coated Coil Hot Rolled
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Type: | Steel Coil, Color Coated Steel Sheet |
| Technique: | Hot Rolled, Prepainted |
St37 Cold Rolled Steel Sheet In Coil Gr.2 Q235 Sae 1006 Hot Rolled Coil
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
ASTM A36 Carbon Steel Plate Coil 10mm Thick Ss400 Q345 Q355
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |

