All Products
Keywords [ stainless steel coil ] match 336 Products.
A53 A36 Q345 Carbon Steel Pipe Q235 Cold Drawn Seamless Tube For Oil Pipeline
| Application: | Fluid Pipe, Boiler Pipe, Drill Pipe, Hydraulic Pipe, Gas Pipe, OIL PIPE, Chemical Fertilizer Pipe, Structure Pipe, Other |
|---|---|
| Alloy Or Not: | Is Alloy |
| Section Shape: | Square |
A500 Cold Rolled Seamless Steel Pipe 6m Steel Seamless Pipe
| Application: | Fluid Pipe, Boiler Pipe, Drill Pipe, Hydraulic Pipe, Gas Pipe, OIL PIPE, Chemical Fertilizer Pipe, Structure Pipe, Other |
|---|---|
| Alloy Or Not: | Is Alloy |
| Section Shape: | Square |
MTC Round Carbon Steel Pipe Q235b Q345 A106 Welded Black
| Application: | Fluid Pipe, Boiler Pipe, Drill Pipe, Hydraulic Pipe, Gas Pipe, OIL PIPE, Chemical Fertilizer Pipe, Structure Pipe, Other |
|---|---|
| Alloy Or Not: | Not Alloy |
| Section Shape: | Round |
6mm 8mm 1045 Steel Plate 1020 1023 Hot Rolled Carbon Steel Plate
| Thickness:: | 0.12-20mm, 0.8mm-300mm |
|---|---|
| Grade:: | Carbon Steel |
| Width: | 30-4000mm |
Q235 Q345 Carbon Steel Sheet A36 6mm Mild Steel Plate
| Width: | 30-4000mm |
|---|---|
| Material:: | 200 Series/300 Series/400series |
| Certificate: | ISO9001 |
Hr Q235b Carbon Steel Sheet Astm Ss400 5mm Mild Steel Sheet
| Type: | Steel Sheet, Steel Plate |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Grade: | Carbon Steel |
ASTM SAE1006 Hot Rolled Mild Steel Plate DC01 DC02 1018 Steel Plate
| Usage:: | Building Structure |
|---|---|
| Special Use:: | High-strength Steel Plate |
| Length: | 1000-12000mm |
A36 SS400 Carbon Mild Steel Sheet Thin Plate Hot Rolled 12000mm
| Product Name: | Carbon Mild Steel Sheet/Plate |
|---|---|
| Width: | 1m-12m Or As Customer's Request |
| Standard:: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/DIN/ASTM |
Laser Cutting ASTM Carbon Steel Sheet Plate A36 Q235B SS400 2000mm
| Product Name: | ASTM Carbon Steel Sheet/Plate |
|---|---|
| Width: | 1m-12m Or As Customer's Request |
| Standard:: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS, GB/JIS/AiSi/DIN/ASTM |
Hot Rolled Mild Carbon Steel Plate Sheet Metal 3mm 6mm Thin High Q235 Q390
| Product Name: | Q235 Q390 Carbon Steel Sheet/Plate |
|---|---|
| Width: | 1m-12m Or As Customer's Request |
| Standard:: | DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |

