All Products
Keywords [ stainless steel coil ] match 336 Products.
Cold Rolled Stainless Steel Strip Aisi 201j2 301 410 430 0.2mm 0.3mm 0.8mm 1mm 600mm-1250mm
| Type: | Stainless Steel Strip Cold Rolled Aisi 201j2 410 430 0.2mm 0.3mm 0.8mm 1mm 2mm Thick |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-6000mm |
1mm 10mm Stainless Steel Self Adhesive Strip Sheet Metal 300 Series 301 302 304
| Quality: | 1mm 10mm Stainless Steel Self Adhesive Strip Sheet Metal 300 Series |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Grade: | 300 Series |
10mm Polish Brushed Stainless Steel Trim Strips Prime Astm A240 304 304l 316L 4.0mm-16mm
| Quality: | 10mm Polish Brushed Stainless Steel Trim Strips Prime Astm A240 304 316L |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B |
| Grade: | 300 Series |
309s Self Adhesive Stainless Steel Strip 20mm ASTM 201 304 316 316L 410 430 3-1000 Mm
| Quality: | 309s Self Adhesive Stainless Steel Strip 20mm ASTM 201 304 316 316L 410 430 |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
| Grade: | 300 Series |
304l Mirror Polished 316 Stainless Steel Strips For Doors 0.1mm 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm 3mm 1240mm
| Quality: | 304l Mirror Polished Stainless Steel Strips For Doors 0.1mm 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm 3mm |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-21 Days |
| Grade: | 300 Series |
430 410 201 202 301 304 304l 309s 316 316l Decor Astm Stainless Steel Strips Polished Profile
| Quality: | 201 202 301 304 304l 309s 316 316l Decor Astm Stainless Steel Strip Polished Profile |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
| Grade: | 300 Series |
50mm 20mm Stainless Steel 304 Strips 3mm 201 202 301 309S 316 316L 409L 410S 410 420J2 430 440 1800mm
| Quality: | 20mm Stainless Steel 304 Strips 201 202 301 309S 316 316L 409L 410S 410 420J2 430 440 |
|---|---|
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
| Grade: | 300 Series |
Adhesive Fixing Stainless Steel Flat Strip For Lead Cold Rolled 3mm 1mm 18mm 0.5mm 10-600mm
| Quality: | Fixing Stainless Steel Flat Strip For Lead 3mm 1mm 18mm 0.5mm |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-21 Days |
| Grade: | 300 Series |
Transition 202 301 Stainless Steel Strips 20mm 12mm 16mm 18mm 1.4301 1.4306 1.4541
| Quality: | Transition 202 301 Stainless Steel Strip 20mm 12mm 16mm 18mm 201 316L 430 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-6000mm |
AISI 304 304L 316L Cold Rolled Stainless Steel Metal Strips 2B Finish SS Tape 10-12000 Mm
| Quality: | AISI 304 304L 316L Cold Rolled Stainless Steel Metal Strips 2B Finish SS Tape With Stock |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B |
| Grade: | 300 Series |

