All Products
Keywords [ stainless steel coil ] match 336 Products.
Ss Strip Coil For Furniture Door 410 409 430 201 304 Stainless Steel Band Strip
| Business Type: | Ss Strip Coil For Furniture Door 410 409 430 201 304 Stainless Steel Band Strip |
|---|---|
| Length: | 10-12000mm |
| Grade: | 300 Series |
Perforated Stainless Steel Strip Polished Coil SS304 316 430 Grade 2B Finish Hot Rolled 0.19-2.5mm
| Quality: | Perforated Stainless Steel Strip Polished Coil SS304 316 430 Grade 2B Finish Hot Rolled |
|---|---|
| Steel Grade: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L, 436L, 443, LH, L1, S32304, 314, 347, 430, 309S, 304, 439, 204C2, 425M, 409L, 420J2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 301LN, 305, 429, 304J1, 3 |
| Grade: | 300 Series |
Stainless Slit Coil 15mm-1000mm Precision ASTM SUS 201 304 304L 316 410 430
| Quality: | Mirror Brushed Stainless Steel Strips 2mm Precision ASTM SUS 201 304 304L 316 410 430 |
|---|---|
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Spring Tempered 202 Stainless Steel Strips 50mm 20mm Cold Rolled Thin Ss 304 Coil 3048mm
| Quality: | Spring Tempered Polished Stainless Steel Strips 50mm Cold Rolled Thin Ss 304 Coil |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Grade: | 300 Series |
Rose Gold 309s Stainless Steel Strips 304 Ss 316 Coil 1mm 20mm X 3mm
| Quality: | Rose Gold Polished Stainless Steel Strips 304 Ss 316 Coil 1mm |
|---|---|
| Payment Term: | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Grade: | 300 Series |
316l 304 301 201 Stainless Steel Precision Strip Mirror Polishe Ss Metal Coil 0.3mm-3mm
| Quality: | 316l 304 301 201 Stainless Steel Precision Strip Ss Metal Coil |
|---|---|
| Origin: | Jiangsu China(Mainland) |
| Grade: | 300 Series |
410s Cold Rolled Stainless Steel Strip In Coil Band 01-10mm
| Quality: | 410s Cold Rolled Stainless Steel Strip In Coil 7mm X12crs13 |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Grade: | 300 Series |
Precision Stainless Steel Strips For Springs Bookcase Ss 201 Coil 8mm 600mm-1500mm
| Quality: | Precision Stainless Steel Strip For Springs Bookcase Ss 201 Coil 8mm |
|---|---|
| Port: | Shanghai |
| Grade: | 300 Series |
Angle Spring Tempered Stainless Steel Strips 304 304L 316 410 430 201 5-1500mm
| Quality: | Angle Spring Tempered Stainless Steel Strip 304 304L 316 410 430 201 Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
| Grade: | 300 Series |
Rose Gold Stainless Steel Strip Roll AiSi JIS Hot Rolled Ss Coil 202 304 316 316L 410 430 3mm-2000mm
| Quality: | ASTM Stainless Steel Flat Strip AiSi JIS Hot Rolled Ss Coil 202 304 316 316L 410 430 |
|---|---|
| Tolerance: | ±1% |
| Grade: | 300 Series |

